A SIMPLE KEY FOR کارشناسی خودرو در محل UNVEILED

A Simple Key For کارشناسی خودرو در محل Unveiled

A Simple Key For کارشناسی خودرو در محل Unveiled

Blog Article

در معاینه فنی، وضعیت ماشین براساس استانداردهای تعریف شده‌ی جهانی بررسی می‌شود. در طی این معاینات، هر بخشی از ماشین که ایرادی داشته باشد و تست را رد شود، از جمله پدال‌ها، ترمز دستی و موتور ماشین، باید تعمیر شود و بررسی دوباره صورت بگیرد. این کار بسیار پراهمیت و اجباری است و باید هر ۵ سال یا ۱۰ سال یکبار انجام شود.

با وارد کردن شماره تماس مالک خودرو از اصالت فرم کارشناسی باخبر شوید

تست تعلیق: وضعیت ترمزگیری ماشین، ترمز دستی، دیسک‌های عقب و جلوی ماشین، و همچنین وضعیت فرمان در تست تعلیق بررسی می‌شوند.

مشاهده متخصصین بیشتر در این شهرها می توانید سفارش کارشناسی خودرو در محل را ثبت کنید: کارشناسی خودرو در محل تهران کارشناسی خودرو در محل کرج کارشناسی خودرو در محل اصفهان کارشناسی خودرو در محل مشهد کارشناسی خودرو در محل شیراز کارشناسی خودرو در محل تبریز مجله "خدمت از ما" محلی برای حل چالش های روزمره مشاهده مجله استعلام خلافی خودرو

پس از تعیین وقت برای کارشناسی خودرو در تهران، کارشناس به محل مورد نظر می‌رود و خودرو را بررسی می‌کند. پس از بررسی، گزارشی از وضعیت خودرو به مالک ارائه می‌شود.

پس از طی کردن این مراحل در صورتی که خودرو سالم باشد بیمه بدنه کارشناس ماشین برای شما لحاظ خواهد شد.

کارشناسی فنی و بدنه خودرو در محل با کمک سایت کارکیتا و کارشناسان خبره‌ای که در این سایت ثبت نام کرده اند، انجام می‌شود.

دستگاه ضخامت سنج: خودرویی که رنگ شده باشد، یکدستی رنگ فابریک کارخانه‌ای را ندارد و میزان ضخامت رنگ در بعضی بخش‌ها با بخش‌های دیگر متفاوت است.

در شرایط اقتصادی جامعه، پیدا کردن یک شغل آزاد با درآمد عالی و همیشگی کار آسانی نیست. به خصوص اینکه بسیاری از افراد به دلیل شرایط سختی که دارند، مجبور به کار کردن هستند و اگر کار نکنند با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

** با توجه به ترافیک‌ و شلوغی کلان‌شهرها، امکان تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای از سوی کارشناس وجود دارد. پیشاپیش از صبوری شما متشکریم. **

امکان ثبت نام کارشناسان خودرو از تمامی استانها و شهرستانها وجود دارد 

خسارت بیمه بدنه با کروکی و بدون کروکی تا چه میزان هزینه‌ها را جبران می‌کند؟ چرا کروکی لازم است؟ برای گرفتن پاسخ چنین سوالاتی، این مقاله را از دست ندهید.

توصیه ما این است که گول نو بودن ماشین های سواری را نخورید و حتما به بررسی بدنه خودرو و کارشناسی خودرو در محل برای ماشین های نو نیز استفاده کنید. بر اساس نو بودن ماشین بخش هایی از خودرو که ممکن است دچار خرابی باشند، بررسی می شوند.

این هزینه با توجه به نوع خودرو و تعداد آپشن ها و جزئیات آن مشخص خواهد شد.

Report this page